Soyak Mavişehir, Bahar Şenliği ile renklendi…

Soyak'ın yüksek yaşam kalitesi hedefiyle gerçekleştirilen markalaşmış projelerinden, İzmir Karşıyaka'daki Soyak Mavişehir, renkli bir bahar şenliğine evsahipliği yaptı. Soyak'ın Sponsorluğunda 15 Mayıs Pazar günü düzenlenen şenlik, misafirlerine eğlence dolu aktivitelerle unutamayacakları bir gün yaşattı.

Devamı

Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel: "Geleceğin kentleri "ekokent" olmak zorunda"

Soyak, 21-21 Nisan tarihlerinde "Küresel Yeni Gerçeklerle 2023'e Doğru.." teması ile düzenlenen Forum İstanbul 2011'de geleceğin şehircilik anlayışını masaya yatırdı. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın açılışını yaptığı, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil gibi isimlerin katıldığı konferans kapsamında "Şehirlerin Geleceği 2023'' başlıklı oturumda konuşan Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, Sürdürülebilir Yaşam için geleceğin kentlerinin ekokent standartlarında olması gerektiğini belirtti.

Devamı

Soyak Rekabette İnovasyon ve Liderliği Tartıştı

Soyak Holding CEO'su M. Emre Çamlıbel, 21 Nisan 2011 tarihinde Eduplus tarafından düzenlenen 8. Liderlik Zirvesi kapsamında "Rekabet Ortamında Inovasyon ve Liderlik: Yaratıcı ve Yenilikçi Şirket Nasıl Olunur? Başlıklı oturuma konuşmacı olarak katıldı.

Devamı

Soyak, Genç Mühendis Adaylarını Destekliyor

Soyak, Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü (BÜYAP) "Design&Construct â€" Çelik Köprü Yarışması"na beşinci kez destek oldu. Türkiye'nin farklı üniversitelerinden öğrencilerin takımlar olarak katıldığı yarışmada, Soyak Holding Yöneticilerinden İnşaat Mühendisi Ümit Saraçoğlu da jüri üyesi olarak yer aldı.

Devamı

Binalarda Sürdürülebilirlik, enerji verimliliğinden geçiyor.

Soyak, faaliyet gösterdiği gayrimenkul sektöründe 50. yılını geride bırakırken, sektörde öncü çalışmaların içinde yer almaya devam ediyor. Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, Yapı Endüstri Merkezi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen EKODesign Konferansı kapsamında, "Türkiye'de Sürdürülebilir Yapılaşma ve Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği" başlıklı panelin moderatörlüğünü üstlendi.

Devamı

Soyak Park Aparts'da Ayda 534 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Soyak, Halkalı'daki Soyak Park Aparts'da başlattığı 534 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan özel satış kampanyasını "İzinli Pazarlama" uygulamasıyla duyurdu. İnternet üzerinden gerçekleştirilen uygulamayla, 7 günde 2100 talep alındı. Soyak Yapı Genel Müdür Yardımcısı Tarık Ongun, "Yenilikçi internet uygulamalarıyla, Soyaklı olmak isteyenlere özel fırsatlar sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Devamı

Soyak: "Enerjinin yüzde 40'ı binalar tarafından tüketiliyor.."

Gayrimenkul sektörü, CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'nda buluştu. 16-20 Şubat tarihleri arasındaki Fuar kapsamında gerçekleştiren oturumlarda sektörün gelişimi için gerekli uygulamalar değerlendirildi. İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) Genel Sekreteri Abdullah Baysal'ın da katıldığı "Çevre Dostu Binalar" oturumunda konuşan Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk, "Türkiye genelindeki mevcut binalarda yüzde 25'lik bir iyileşme sağlandığı takdirde, Türkiye yılda yaklaşık 6 milyar dolarlık tasarruf edecek " dedi.

Devamı

Soyak'tan Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Akademisine Destek

Soyak'ın da destek verdiği Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi ilk mezunlarını verdi. Üniversitede düzenlenen törende katılımcılara sertifikalarını veren Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, gayrimenkulün geleceğin sektörleri arasında yer aldığını vurgulayarak, özel sektör- üniversite işbirliğinin her alanda desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Devamı

1 ay içinde teslime hazırlanan Soyak Siesta, şimdi de Facebook'ta…

Soyak, Soyak Siesta projesine ait Facebook sayfası ile online uygulamalarına bir yenisini ekledi. 850 adet dairenin satıldığı Soyak Siesta'nın 1 ay içinde ilk 2 etabı sahiplerine teslim edilecek. Soyak Siesta projesine ait en güncel bilgilerle resim ve videoların da paylaşılacağı sayfa, Soyak Siesta müşterileri için sosyal medyada buluşma noktası olacak.

Devamı

İzmirliler Yeni Yılı Soyak Siesta'da Kutladı

İzmir Karşıyaka'ya getirdiği yeni nesil yaşam tarzıyla öne çıkan Soyak Siesta, İzmirlileri özel bir yılbaşı kutlamasında bir araya getirdi. 25 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleştirilen kutlamaya, 1000'i aşkın misafir katıldı. Hakan Doğanay'ın sunuculuk yaptığı gecede, Su Balesi ekibi, Mapping Show ve çeşitli eğlenceler, katılımcıların beğenisi ile karşılandı.

Devamı

BASIN ODASI
Euro.Message madebycat ®