Soyak, "sürdülebilir yaşam" anlayışıyla İstanbul REstate Fuarı'ndaydı...

İstanbul REstate Fuarı, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda 16 - 17 Haziran tarihleri arasınde düzenlendi. Soyak'ın "sürdürülebilir yaşam" yaklaşımını yansıtan Soyak Siesta standı katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılandı. Fuarda birçok paralel oturumda, sektörün geleceği, uluslararası uygulama ve planlama örnekleri ve ihtiyaçları konuşuldu.

Devamı

Zirvede Geleceğin Kentleri Konuşuldu

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından düzenlenen İstanbul ReState Fuarı ve 10. "Gayrimenkul Zirvesi", gayrimenkul sektöründeki dünya oyuncularını İstanbul'da buluşturdu. Zirvede, Soyak Holding CEO'su ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi M.Emre Çamlıbel, "Geleceğin Kentleri" konulu oturumun başkanlığını yürüttü. Çamlıbel, dünyanın geleceği için kentlerde doğa dengesini gözeten "sürdürülebilir planlama"nın önemini vurguladı.

Devamı

Soyak Holding, Sıfır İstanbul 2050 Çalıştayını destekledi.

Sıfır İstanbul 2050: Büyük Metropoller İçin İklim Değişikliği Stratejilerini Belirleme Çalıştayı'nın ilki İstanbul'da yapıldı. Özyeğin Üniversitesi tarafından, Soyak Holding ve Urban Land Institute â€" Tükiye desteğiyle düzenlenen çalıştaya, Avrupa Birliği FP-7 Enerji Bakan yardımcısı Dr. Stefan Tostmann, Özyeğin Üniversitesi Enerji, Çevre ve Ekonomi Merkezi Direktörü M. Pınar Mengüç, Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel ve alanında önde gelen isimler katıldı.

Devamı

Üst düzey kadın yöneticiler Kadir Has Üniversitesi'nde buluştu

Türkiye Kurumsal Soysal Sorumluluk Derneği'nin Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediği "Üst Düzey Yönetimde Kadın Temsili ve KSS' paneli, iş dünyasının önde gelen kadın yöneticilerini buluşturdu. Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş, Coca-Cola Türkiye Genel Müdürü Galya Frayman Molinas, Visa Europe Ülke Direktörü Nur Öztin Kurak'ın konuşmacı olduğu panelin moderatörü, deneyimli gazeteci Özlem Gürses oldu.

Devamı

Soyak Siesta'da etaplar hızla satılıyor

6 etaptan oluşan Soyak Siesta projesinin ikinci yılında 4. etabı da satışa sunuluyor. Projeye gösterilen yoğun ilgi nedeniyle 1 yıl öne çekilen 4. Etap çok özel ödeme kampanyası ile yatırım fırsatı yaratıyor. Sadece 400 TL taksitle ve %5 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen projenin 343 konuttan oluşan 4. etabı 1+1'den 3+1'e farklı daire seçenekleriyle 28 Mayıs'ta satışa çıkıyor.

Devamı

Soyak, sağlıklı yaşamı destekliyor.

İzmir'e yaşam kalitesini yükselten projelerle katkı sağlayan Soyak, Türkiye Eczacılar Birliği'nin düzenlediği "14 Mayıs Eczacılık Günü" etkinliğine bu yıl da sponsor oldu.

Devamı

Galatasaray Üniversitesi Öğrencileri, Trakya Döküm'ü ziyaret etti.

Soyak, üniversite- sektör işbirliğine katkıda bulunarak gençlerin yanında yer almaya devam ediyor. Üniversite öğrencilerinin teorik bilgilerini sahadaki uygulamalarla pekiştirmesini sağlayan eğitim programlarına destek veren Soyak Topluluğu şirketleri, üniversite öğrencilerini ve öğretim görevlilerini tesislerinde ağırlıyor. Bu kapsamda Trakya Döküm'ün fabrikasını, son olarak Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri ziyaret etti.

Devamı

Anneler Soyak'ta Buluştu.

Cazip satış kampanyasıyla İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Soyak Siesta, Anneler Günü'nde anneleri ve çocuklarını ağırladı. Yaklaşık 50 kişilik katılımın olduğu etkinlikte Anneler, Soyak Siesta projesiyle ilgili bilgi alırken çocuklar da, "ANNEMLE EL ELE" t-shirtlerini hazırladılar.

Devamı

Mevcut Binalarda Enerji Verimliliği yılda 7 milyar dolar tasarruf demek

Türkiye Enerji Zirvesi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Dr Hasan Ali Çelik, EPDK Başkanı Hasan Köktaş ve sektörün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Zirvede Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel "Vergilendirme, çevre, sertifikasyon, enerji verimliliği" temalı oturumda konuştu. Soyak Holding'in "Geleceğe Bir Damla Sakla" projesi ise, Zirve kapsamında verilen Altın Voltaj Başarı ödülüne layık görüldü.

Devamı

Soyak, Öğrencilerin Yaratıcılığını Destekliyor

Soyak, Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü (BÜYAP) "Design&Construct ¢€" Çelik Köprü Yarışması"nın, dördüncü yılında dördüncü kez destek oldu. Farklı üniversitelerden öğrencilerinin takımlar olarak katıldığı yarışmada, Soyak Yapı Genel Müdürü Sertaç Kıyıcı da jüri üyesi olarak yer aldı.

Devamı

BASIN ODASI
Euro.Message madebycat ®