Soyak, İzmir'in kültür ve sanat hayatına katkısını sürdürüyor

Soyak, 15 â€" 18 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen İzmir Uluslararası Dans Festivali, WDC 2010 Dünya Kupası Latin Dansları Yarışması'na sponsor oldu. Birinciliği, yarışmaya İtalya'dan katılan Emanuele Soldi-Elisa Nasato çifti elde etti.

Devamı

Soyak, "Kentlerin Dönüşümü" Kitabıyla Geleceğin Mimarlarını Destekliyor

Soyak Holding, Soyak Yayınları'yla Türkiye'nin kültür mirasına katkıda bulunmaya devam ediyor. Ünlü akademisyen David C. Thorns'un "Kentlerin Dönüşümü" adlı kitabını Türkçe'ye kazandıran Soyak, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin dersleri için takip ettikleri kitabın ikinci baskısını öğrenciler için öne aldı. Soyak Holding tarafından üniversiteye hediye edilen kitapların teslim töreni için bir araya gelen Fakülte Dekanı Prof. Dr. Güzin Konuk ve Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk, üniversite ve özel sektörün işbirliğinin önemini vurguladılar.

Devamı

Soyak, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) Gayrimenkul Merkezi'nin "ilk ve tek Türk partneri" ol

Soyak, Amerika'da bulunan, bilim ve mühendislik konusundaki başarılarıyla tanınan ve dünyanın en iyi üniversitelerinden sayılan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'ne bağlı Boston merkezli MIT Gayrimenkul Merkezi'nin "ilk ve tek Türk partneri" oldu.

Devamı

Facebook 'Soyak Sanal Baraji' ile Gelecege 723.000 Ton Su Saklandi!

Soyak'in su tasarrufuna yönelik gelistirdigi Facebook Sanal Baraj Uygulamasi hedefine ulasti. 2008 yilinda baslatilan ve 15.736 kisilik katilima ulasan projeyle, toplam 723.000 ton su tasarrufu saglandi. 2 yilin sonunda projeye en yüksek miktarda su tasarrufuyla katki saglayan Halil Enis Yayla, ödülünü Soyak Holding'de düzenlenen törenle aldi. Törende konusan Soyak Holding Kurumsal Iletisim Koordinatörü Fatma Çelenk, genç nesillerin çevre konusundaki duyarliligini gelistirmeyi amaçlayan projenin basarili sonuçlarindan mutluluk duyduklarini söyledi.

Devamı

Soyak Siesta'da "Kira Öder Gibi" Ev Sahibi Olma Firsati

Soyak, 1. ve 2. etap daireleri 7 ay sonra teslim edilecek Soyak Siesta projesinde çok özel bir kampanya baslatiyor. Izmir Karsiyaka'daki Soyak Siesta'da, yüzde 5 pesinat ve yüzde 95 kredi seçenegiyle, kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.

Devamı

Soyak İzmirlilere "Canlı Destek Hizmeti" ile müşteri memnuniyetinde mükemmelliği hedefliyor

Gayrimenkul alanında yaklaşık 50 yıldır yenilikçi projeleriyle örnek olan Soyak, müşteri hizmetleri alanındaki çalışmalarında da bilgi çağını yakalayan hızıyla sürekli gelişimi hedefliyor. Bu doğrultuda Soyak Müşteri Hizmetleri gelişim projesiyle sağladığı hizmetlerde yaptığı iyileştirmelerle müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarının bir adım önünden gitmeyi başarıyor.

Devamı

Soyak Siesta'ya yatırımcıdan yüksek ilgi...Yatırımcılar, Soyak Siesta'yı seçiyor.

Soyak, yaklaşık 50 yıldır konut sektöründeki tecrübesi ile yatırımcılar nezdinde de katma değeri yüksek olarak değerlendiriliyor. TSKB Gayrimenkul Değerleme tarafından yapılan araştırmaya göre, Soyak projeleri, aynı zamanda bulunduğu bölgenin değerini de artırıyor.

Devamı

Soyak'a Uluslararası Arenada "Tanınmış Marka Statüsü"

Soyak, Türk Patent Enstitüsü'nün Uluslararası arenada marka tescilini kapsayan "Tanınmış Marka" statüsüne layık görüldü. Tanınmış Marka statüsü, Soyak'a sadece Türkiye'de değil uluslararası hukukta da büyük avantajlar sağlıyor.

Devamı

Soyak, İzmirlilerin Tercih Ettiği Yeni Nesil Yaşam Anlayışını Sunuyor

Soyak, İzmir'de Sürdürülebilir Yaşam yaklaşımıyla, yeni nesil yaşam anlayışını destekliyor. Doğa dostu uygulamalar, modern yaşamı kolaylaştıran tasarım ve mimari estetikle "Yavaş Şehir" kavramının da getirdiği kalite standartlarını sunan Soyak Siesta, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

Devamı

Soyak Siesta'dan bugün ev al, teslimde öde...

Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam anlayışı getiren Soyak Siesta'nın 1. ve 2. etabına özel bir kampanya sunuyor. Ödemelerin 9 ay sonra teslim tarihi ile aynı aya "ertelendiği" kampanyadan, sadece %5 peşinat ve 599 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olmak mümkün.

Devamı

BASIN ODASI
Euro.Message madebycat ®