İzmir'de yeni nesil yaşam kalitesini destekleyen 2.250 konutluk Soyak Siesta projesinin , satışa çıkışı 6 ay öne çekilen 3. etabı da yoğun ilgiyle karşılandı. Projede yer alan farklı büyüklükteki dairelerin yüzde 40'ı ilk haftada satıldı. 454 TL'den başlayan taksitler ve 93.000 TL'den başlayan uygun fiyatlarla dikkat çeken projenin temeli bir yıl önce atılmıştı.

Konut projeleriyle kentteki yeni nesil yaşam kalitesini desteklemeyi hedefleyen Soyak, İzmir'deki yatırımlarına hızla devam ediyor. Uluslararası kalite standartlarında, kent yaşamına farklı bir soluk getiren Soyak Siesta projesinin 3. etabı da bir yıl içinde satışa sunuldu. 1+1'den 3+1'e farklı daire seçenekleri ve uygun ödeme koşullarıyla büyük ilgi gören projenin, 320 konutluk 3. etabının yüzde 40'ı, satışa çıktığı ilk hafta satıldı. 

Kent yaşamının içinde doğa dostu bir yaşam vaad eden projede konfor, fonksiyonellik, mimari estetik ve tasarruflu yaşam tarzı öne çıkıyor.  Modern yaşamı kolaylaştıran çözümler sunan Soyak Siesta, kalite ve güven anlayışını uygun ödeme fırsatlarıyla birleştiriyor. 93.000 TL'den başlayan fiyatlar ve artan taksitli uygun seçeneklerle müşterilere sunulan Soyak Siesta 3. Etapta, %5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. 454 TL'den başlayan taksitlerle kolay ödeme imkanı sunulan proje, sadece 24 ay sonra, Mart 2012'de yeni sahiplerine teslim edilecek. Soyak Siesta'nın 3. etap konutlarında da peşin ödemede %6 indirim seçeneğinden yararlanmak mümkün. 120 aya varan vade koşulları ve 72 ayda %0.85, 120 ayda %0,95 faiz oranı ile Soyak Siesta kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor.  

Soyak Siesta'ya İzmir'in dışındaki illerden de yoğun ilgi gösteriliyor.  Soyak Siesta'nın 3. etap satışlarına yatırım amaçlı olarak İstanbul, Ankara, Manisa ve Balıkesir gibi illerden de talep gelirken, bazı satışlar internet üzerinden gerçekleştirildi. 

Soyak Holding CEO'su M.Emre Çamlıbel, Soyak'ın Türkiye'nin geleceğine katkıda bulunan yatırımları hedeflediğini belirterek, İzmir'e toplam 1 milyar TL'lik yatırım yapılmasının planlandığını  söyledi.  1.5 yıl içinde 3. Etabı da satışa sunulan Soyak Siesta'ya gösterilen yoğun ilginin memnuniyet verici olduğunu belirtti.  "Soyak Siesta 2.etap satışlarının hızlı gitmesinden ötürü 3.etabı; beklediğimizden 6 önce satışa sunmak durumunda kaldık" diyen Çamlıbel, Soyak müşterilerinin yeni yatırımlarında yine Soyak markasını tercih etmesinin de önemli bir başarı kriteri olduğunu vurguladı. Çamlıbel, Soyak'ın 49 yıllık birikim ve uzmanlığına duyulan güvenin ve müşteri memnuniyetinin, yeni projeler için itici güç oluşturduğunu ifade etti. 

Soyak Siesta yaşama keyif  katıyor  

Soyak Siesta, Akdeniz mimari kültürünün keyfini, yaşamı kolaylaştıran modern unsurlarla birleştiriyor. Kullanımında verimliliği öne çıkaracak, fonksiyonel  yaşam alanları sunan Soyak Siesta'nın tasarımında toprak, çim, su gibi genel peyzajın vurgulanması amacıyla "beyaz" konseptinden yararlanıldı. Sakinlerinin İzmir'in eşsiz manzarasından yararlanabilmelerine olanak verecek şekilde tasarlanan proje, şehirden uzaklaşmadan doğayla içiçe yaşamayı mümkün kılıyor.  

Sürdürülebilir yaşamı destekleyen çevre dostu tasarım ve mimari ile planlanan Soyak Siesta'nın, enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları ile ısınma, aydınlatma masrafları konusunda da avantaj sağlaması hedefleniyor.  Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, planlanan ticaret merkezi sakinlere günlük ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar ise yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor.  Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Yoğun talep üzerine 6 ay öne çekilen Soyak Siesta'nın 3. etabının %40'ı ilk haftada satıldı.
Euro.Message madebycat ®