50 yıldır sürdürülebilir yaşamı destekleyerek, enerji verimliliğini artıran projelere imza atan Soyak, 7’den 70’e herkesi sağlıklı ve kaliteli yaşam için bisiklet kullanmaya davet ediyor. Bisiklet kültürünü yaymak için gençlerin projelerini destekleyen Soyak, konut projelerinde de bisiklet parkurları ile herkesi bisiklet kullanmaya çağırıyor.

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde kalite algısını temel alarak öncü yatırımlar gerçekleştiren Soyak, ‘BUGÜN ASLINDA YARIN’ motto’su ile sürdürülebilir yaşamı destekleyecek, sağlıklı ve kaliteli yaşamın kapılarını açacak çalışmalarla hayata değer katmayı sürdürüyor.

Bu doğrultuda 2011 yılında kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde enerji verimliliği ve sürdürülebilir yaşamın geliştirilmesi için bisiklet kullanımına destek veren Soyak, 7’den 70’e herkesi bisiklet kullanmaya teşvik ediyor.

Bisikletin ekonomik, sağlıklı ve çevreci bir ulaşım aracı olarak kullanılmasına dikkati çekerek, bilinç ve farkındalık yaratmayı amaçlayan Soyak, bisiklet kültürünü yayma ve özellikle gençleri bisiklet kullanımına teşvik etme hedefi ile üniversiteler ve liselerarası bisiklet yarışlarına destek veriyor.

Bisiklet kullanımı enerji verimliliği, sürdürülebilir ve sağlıklı yaşam için en ideal yöntemlerden biri olarak gören ve yaygınlaşması için farklı projeler geliştirmeyi sürdüren Soyak, Soyak Mavişehir Optimus, Soyak Bahçe&Bahçe projelerinde de bisiklet parkurları ve bisiklet park alanlarına yer vererek bu bilincin yayılması için çalışıyor.

Soyak,  Mavişehir Optimus ve Bahçe&Bahçe sakinlerine bisikletle dost, doğa ile iç içe bir yaşam sunarak, kaliteli ve sağlıklı bir ortamda ayrıcalıklı yaşama sözü veriyor.

Soyak’tan sağlıklı yaşama bisikletli destek
Euro.Message madebycat ®