Soyak Holding, gençlerin mesleki gelişimi için verdiği desteği sürdürüyor. Soyak Holding Yöneticileri, geçtiğimiz hafta farklı eğitim platformlarında gençlerle bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk, Eğitişim Kariyer Enstitüsü'nde verdiği dersle; Soyak Holding İK ve Kalite Direktörü Osman Ünal 9 Eylül Üniversitesi "Türkiye Kalite Derneği (KalDer)- "Gençkal- 5K İzmir Çalıştayı"na katkılarıyla gençlerin yanında yer aldı.

Soyak Holding, sahip olduğu yaklaşık 50 yıllık uzmanlığı ve birikimiyle, gençlerin  akademik ve profesyonel gelişimi için destek oluyor.  Soyak Holding yöneticileri, üniversite öğrencileri ve yeni mezunlarla farklı platformlarda bir araya gelerek, gençlerin mesleki donanım kazanmalarını hedefleyen programlara destek veriyor.  Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk ve  Soyak Holding İK ve Kalite Direktörü Osman Ünal 17 Nisan'da katıldıkları eğitim platformlarında gençlerle deneyimlerini ve alanlarında başarılı uygulamaları paylaştı. 
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı olan Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü Osman Ünal, İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Gençkal- "5K İzmir Çalıştayı"nda öğrencilerle bir araya geldi.  Çalıştaya, üniversite ve meslek yüksek okullarının son sınıflarında okuyan öğrenciler, yeni mezunlar ve kariyerinin başında olan gençler yoğun ilgi gösterdiler. Çalıştay, başarılı bir kariyer için gençlerin iş ve sosyal hayattaki yetkinliklerinin ve eğilimlerinin farkına varmalarını ve bireysel özelliklerini geliştirerek kariyerlerine yön vermelerini sağlamak amacıyla tasarlandı.   
Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk ise,  European School of Economics tarafından akredite edilmiş olan mesleki gelişim programlarını uygulayan Eğitişim Kariyer Enstitüsü'nde öğrencilerle buluştu. Çelenk, 360 Derece İletişim programı kapsamında "PR Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri, Projelerinin Marka Değeri ile İlişkilendirilmesi" konusunda eğitim verdi. Öğrencilerin sorularıyla etkin katılım gösterdiği derste, Sürdürülebilir Yaşam için Kurumsal Sosyal Sorumluluğun önemini vurgulayan Çelenk, Soyak Holding'in "Geleceğe Bir Damla Sakla" projesinin başarısının arkasındaki stratejik planlama sürecini ve bilimsel yaklaşımı katılımcılarla paylaştı.

Soyak, Sürdürülebilir Yaşam yaklaşımıyla hayata geçirdiği faaliyetlerini, gençlerin mesleki gelişimini destekleyecek akademik ve profesyonel programları destekleyerek sürdürüyor.  Toplumun en önemli sorunlarından olan istihdam konusunda da çözüm rolü oynayan bu yaklaşımla, ülkenin geleceğine de katkı sağlamayı hedefliyor.  Soyak, önceki yıllarda da Ege Üniversitesi Ege Su Forumu, Bursa Uludağ Üniversitesi 5. İnsan Kaynakları Kongresi, "Genç Liderler ve Girişimciler Derneği"nin (JCI) düzenlediği "Türkiye'nin On Başarılı Genci Yarışması", Urla Müzik Akademisi" yaz programı gibi farklı etkinliklere verdiği desteklerle gençlerin yanında yer almıştı.

Soyak'tan Gençlerin Kariyer Gelişimine Destek
Euro.Message madebycat ®