Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin temsilcisi Soyak; İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da hayata geçirdiği yeni rezidans projesi Soyak SOHO’yu son zamanların en şaşırtıcı tanıtımıyla İstanbulluların beğenisine sundu. 21 Mart Çarşamba akşamı Esma Sultan Yalısı’nda verilen davette, proje detayları önce Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel’in hologramı sonra da kendisi tarafından anlatıldı… Davetliler “Black” özel performansıyla unutulmaz anlar yaşadı…
Soyak, bir süre önce satışlarına başladığı İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’daki yeni rezidans projesi Soyak SOHO’yu özel bir basın davetiyle tanıttı. Soyak SOHO’nun şaşırtıcı konforunun, keyfinin ve merkezi konumunun avantajlarının yansıtıldığı gecede, davetliler hoş sürprizlerle karşılanırken, önce Brent Sinclair’ın canlı performansı sonra da Türkiye’de ilk defa sahne alan "Wonderful Life”, “Everything Coming Up Roses” ve “Sweetest Smile” şarkılarının efsane solisti “Black”, gerçek adıyla “Colin Vearncombe”  özel performansıyla keyifli dakikalar yaşadılar.

Soyak SOHO projesinin detaylarını anlatmak üzere teknolojinin son imkanlarının kullanıldığı etkinlik, Soyak Holding CEO’su Dr. M.Emre Çamlıbel’in hologramının sahnede görülmesiyle farklı bir renk aldı. Gecede sözü hologramından devralan Çamlıbel, “50. yılımızı geride bırakırken yine almaya ve yaşamaya değer bir Soyak projesiyle sizleri tanıştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Merkezi konumundan dolayı rezidans projesi olarak hayata geçirdiğimiz Soyak SOHO, sunduğu tüm rezidans ve concierge hizmetleri, lüks kavramının modern yüzüyle tasarlanan iç mekanları, teknolojik donanımı ve boğaz manzarasıyla; sakinlerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunacak. 70 milyon Euro’luk  yatırımla hayata geçirdiğimiz projemizi 2013 yılında teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Gece boyunca yapılan eğlenceli ve heyecanlı SOHO bilgi yarışması kapsamında en doğru cevapları, en kısa sürede veren kişi, Londra SOHO’ya gidiş ve bir performans izlemeye davetiye kazandı.
 
Soyak SOHO Hakkında

Soyak’ın İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da kalabalıklardan uzak elit bir yaşam sunacak rezidans projesi Soyak SOHO, toplam 77 rezidans daire ve 3.500 m2’lik ofisten oluşmaktadır. Tüm rezidans ve concierge hizmetlerinin sunulduğu 7 katlı butik projenin rezidans kısmı, büyüklükleri 65 m2 ile 252 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 1+1 dubleks ve 3+1 dubleks rezidans dairelerden meydana gelmektedir. 

Aralık 2013 itibariyle; merkezi iş alanlarına olan yakınlığı, alternatif ulaşım olanakları ve 4 farklı renk ve zevke hitap eden iç tasarım alternatifleri ile İstanbul’un en işlek noktasında ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açacak olan Soyak SOHO, özel yaşantısında kalabalıklardan hoşlanmayanlara elit bir yaşam sunacaktır.

Bünyesinde alışveriş merkezi, spa, spor salonu ve güzellik merkezine yer vermek yerine merkezi noktalara 1-2 dakikalık mesafede bulunan konumuyla, bu imkanlara istenen her an ulaşma kolaylığı da sunmaktadır.

Yaklaşık 5.000 m2 arazi içerisinde yer alan Soyak SOHO’da her rezidansın tahsisli otopark yeri ve depo alanı bulunmaktadır. En modern teknoloji ile donatılan Soyak SOHO’da kışın buzlanmalara karşı otopark rampası yerden ısıtmalıdır ve elektrikli araçlar için şarj ünitesi bulunmaktadır.

Konutların standart olarak, buzdolabından kurutmalı çamaşır makinesine kadar tüm beyaz eşyalar dahil teslim edileceği Soyak SOHO’da; farklı stillere göre tasarlanmış olan rezidans seçenekleri ile, müşterilerin zevklerine ve yaşam standartlarına en uygun olan rezidansı seçme özgürlüğü sunulmaktadır.

Soyak SOHO’da kimler oturacak?
Euro.Message madebycat ®