6 etaptan oluşan Soyak Siesta projesinin ikinci yılında 4. etabı da satışa sunuluyor. Projeye gösterilen yoğun ilgi nedeniyle 1 yıl öne çekilen 4. Etap çok özel ödeme kampanyası ile yatırım fırsatı yaratıyor. Sadece 400 TL taksitle ve %5 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen projenin 343 konuttan oluşan 4. etabı 1+1'den 3+1'e farklı daire seçenekleriyle 28 Mayıs'ta satışa çıkıyor.

Yaklaşık 50 yıldır gayrimenkul alanındaki faaliyetleriyle kaliteli yaşam alanları yaratan Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam anlayışı getirecek projelerle katma değer sağlıyor.   Yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Soyak Siesta projesine gösterilen yoğun ilgiyle, diğer etaplarda olduğu gibi projenin 4. etabının satışları öne çekildi. 6 etaptan oluşan projenin 343 konuttan oluşan 4. etabı 28 Mayıs Cuma günü satışa sunuluyor.  1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daire fırsatlarıyla, farklı yaşam tarzlarına hitap eden proje, huzurlu ve mutlu bir yaşama zemin hazırlayacak tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor.    

Soyak'ın Sürdürülebilir Yaşam anlayışının temsilcisi olan projede, doğal unsurları ön plana taşıyan peyzaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojik uygulamalar, konforu ve fonksiyonelliği buluşturan mimari estetik ön plana çıkıyor. Soyak Siesta'da yeni bir yaşama kavuşmak isteyenler için en uygun ödeme seçenekleri tasarlandı.   

İzmir Karşıyaka'da kentten uzaklaşmadan doğanın içinde bir yaşam sunan projenin 4. etabı, 94.000 TL'den başlayan fiyatlar, 400 TL'den başlayan taksitlerle ve yalnızca %5 peşinatla müşterilere sunuluyor. Kasım 2012'de yeni sahiplerine teslim edilecek olan Soyak Siesta'nın 4. etap konutlarında da peşin ödemede yüzde 3 indirim seçeneğinden yararlanmak mümkün.

24 Mayıs Pazartesi günü Swiss Otel'de düzenlenen Soyak Siesta 4. etap tanıtım toplantısında konuşan Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, Soyak'ın sektördeki köklü birikimi ve uzmanlığıyla geleceğin yaşam mekanlarını tasarladığını ifade etti. Uluslararası kalite standartlarıyla faaliyetlerini sürdüren Soyak'ın, Sürdürülebilir Yaşam anlayışıyla, en üst kaliteyi en uygun koşullarla sunmayı hedeflediğini belirten Çamlıbel, "Soyak Mavişehir ve Soyak Siesta projelerimizle, son 4 yıldan bu yana 2 büyük yatırımımızı hayata geçirdiğimiz İzmir'de, aldığımız tepkilerin olumlu olmasını ve İzmir'in potansiyel büyüme kapasitesini de değerlendirerek; arsa alımlarımıza ve yatırımlarımıza devam etme kararındayız. 2.250 konut ve 6 etaptan oluşan Soyak Siesta projemizde, 1,5 yılda satışa sunduğumuz etaplar olarak bakarsak, yolun yarısını kat etmiş olmamız; Soyak projelerine gösterilen ilgiyi ve tercihi ortaya koyuyor. Bu güvene ve bağlılığa layık olmak için hergün daha fazla gayret gösteriyoruz. Bugün itibarıyla İzmir'de geliştirdiğimiz projelerimiz kapsamında toplam 3000  daireyi satışa sunmuş olacağız.

Soyak Siesta'da peyzaj tasarımı Akdeniz kültürünü yansıtırken; enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları da; ısınma ve aydınlatma masrafları konusunda önemli avantajlar sağlayacak.  Değişen yaşam koşullarına ve beklentilere uygun olarak, Yeni nesil yaşam tarzını yansıtan Soyak Siesta, sahip olduğu özelliklerle gelecek için önemli bir yatırım niteliği de taşıyor" dedi. 

Peyzajda kullanılan kaktüs bahçeleri, palmiye, zeytin ağaçları, İzmir mimozası gibi renkli bitki örtüsü led teknolojinin kullanıldığı yeni nesil aydınlatma sisteminin uyumlu renkleriyle vurgulanıyor. Soyak Siesta terasındaki çim alan ise, sakinlerin güneşlenmesi ve sosyal kullanım amaçlı planlandı. Projede planlanan ticaret merkezi sakinlere günlük ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar ise yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor.  Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Soyak Siesta'da etaplar hızla satılıyor
Euro.Message madebycat ®