Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam anlayışı getiren Soyak Siesta projesi ile uygun ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. Çocuklu ailelerin konfor ve keyifle yaşayabileceği 3+1 daireler yeni kampanya kapsamında 888 TL aylık taksit imkanlarıyla satışa çıkıyor.

Farklı ihtiyaçlara yaratıcı çözümler sunan gayrimenkul projeleri ile İzmir'e yeni bir soluk getiren Soyak, uygun ödeme fırsatlarını sürdürüyor. Modern yaşamı kolaylaştıracak detaylarla tasarlanan Soyak Siesta projesi, sunduğu kalite ve güven anlayışıyla bir yatırım niteliği taşıyor. Projede farklı bir yaşamı seçen tüm gruplar ve çocuklu aileler için 1+1, 2+1 ve 3+1 tipteki daire seçenekleri bulunuyor.

Soyak Siesta'da özellikle çocuklu ailelerin tercihi 3+1 dairelere sadece 11.510 TL peşinat ödeyerek ayda 888 TL taksit seçeneği ile sahip olmak mümkün.  Peşin ödemelerde %6 indirimin uygulandığı Soyak Siesta projesindeki daireler 13 ay sonra, Mart 2011'de sahipleriyle buluşacak.

2250 konuttan oluşan ve "Az katlı" bina anlayışı ile oluşturulan Soyak Siesta projesi, İzmirlilere yeni bir yaşam sunuyor. Soyak Siesta ile doğayla içiçe yaşamak için kent yaşamından uzaklaşmak gerekmeyecek.  Soyak Siesta projesinin konumu, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı olanağı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Zengin sosyal olanaklarla, sağlıklı ve mutlu bir yaşam tarzının hedeflendiği projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.  Çevre dostu bir yaklaşımla oluşturulan Soyak Siesta'nın enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları ile ısınma, aydınlatma masrafları konusunda da avantaj sağlaması hedefleniyor. 

Soyak Siesta'da, 3+1 daire sadece 888 TL taksitle
Euro.Message madebycat ®