Konut sektöründe ilklerin yaratıcısı Soyak, Halkalı’da yeni bir yaşamın kapılarını açacak olan Soyak Park Aparts projesinde bu kez de iki ayrı kampanya seçeneğiyle fırsatları sürdürüyor. Soyak kalitesinin en modern teknoloji imkânlarıyla sunulduğu Soyak Park Aparts’da evinizi şimdi alıp oturmaya başlayınca ödeyebilir ya da %5 peşinat ve %0 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde güven ve kalitenin temsilcisi, yüksek standartlı projelerin mimarı Soyak; Halkalı’da yeşil ve maviyi huzurla buluşturan projesi Soyak Park Aparts’da kaçırılmayacak kampanyalar ile bahara merhaba diyor. Dairelerin %65’inin satıldığı, Nisan 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan projede, %5 peşinat ve %0 faiz oranıyla “daha az ödeyerek” daire sahibi olabilir ya da evinizi şimdi alıp oturmaya başlayınca ödeyebilirsiniz.

 

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı daire tipleri, bahçeli ve dubleks kent evi seçenekleriyle her zevke hitap eden ve toplam 1121 konuttan oluşan Soyak Park Aparts’da daire fiyatları 95 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

Proje Hakkında:

 

Doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine özen gösterilen Soyak Park Aparts projesi; özel peyzaj tasarımlı bahçeleri, suni gölü, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları, sosyal tesisleri ile sakinlerine, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

 

Az katlı bina yaklaşımında planlanan ve Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirilen Soyak Park Aparts, yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma sözü veriyor. Otomatik bahçe sulamanın yanı sıra toprağa karıştırılan granüller kullanılarak az suyla sağlıklı yeşil alanlar oluşturulan Soyak Park Aparts’da ortak alanlarda fotoselli batarya sistemleri, çevre aydınlatmasında LED’li sistemler ve su ısıtmasında güneş paneli kullanımı ile tasarruf sağlanması planlanıyor.

 

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı projede; 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV, görüntülü konuşma yapılabilen IP telefon ve kablosuz internet hizmeti sunuluyor. Dairelerde ise merkezi uydu bağlantısı bulunuyor.

 

Soyak Park Aparts projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilir ya da Halkalı’daki Soyak Park Aparts satış ofisinden hafta içi ve hafta sonu,  Müşteri Hizmetleri 444 0 795 (SYK) numaralı telefondan ise 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Soyak Park Aparts’da fırsatlar bitmiyor!
Euro.Message madebycat ®