Soyak'ın yüksek yaşam kalitesi hedefiyle gerçekleştirilen markalaşmış projelerinden, İzmir Karşıyaka'daki Soyak Mavişehir, renkli bir bahar şenliğine evsahipliği yaptı. Soyak'ın Sponsorluğunda 15 Mayıs Pazar günü düzenlenen şenlik, misafirlerine eğlence dolu aktivitelerle unutamayacakları bir gün yaşattı.

Soyak'ın İzmir'lilere şehirden uzaklaşmadan, huzurlu, modern ve yeşil doku ile bütünleşen bir yaşam alanı olarak sunduğu, yaşam kalitesine değer katan Mavişehir'de gerçekleşen şenlikte, müzikalite ve eğlenceyi birleştiren performansıyla kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan Aegean Band  ve özel gösterileri ile beğeni kazanan Ege Üniversitesi Latin Dans Topluluğu sahne aldı.

Etrafı dev palmiyelerle çevrili geniş yeşil alanları, havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, basketbol sahaları, tenis kortları ile 2008 yılından bu yana, huzur ve sağlıklı yaşamın keyfini sunan Mavişehir'de, katılanların eğlenceli aktivitelerle keyif dolu saatler geçirdiği şenlik, geç saatlere kadar sürdü.

Farklı yaşam alanlarıyla kent yaşamına farklı bir soluk getiren ve projeler tamamlandıktan sonra da  sosyal yaşamı renklendiren etkinliklerle konut sahiplerine hizmet veren Soyak, şenlikte İzmirlilere yeni nesil yaşam tarzının kapılarını aralayacak Soyak Siesta hakkında da bilgiler verdi. Soyak Siesta projesinin maskotu ise şenlik boyunca çocuklara hoşça vakit geçirtti.

Akdeniz kültürünü yansıtan Soyak Siesta'da %5 peşinat avantajı

Soyak'ın Sürdürülebilir Yaşam anlayışının temsilcisi olan ve 2250 konuttan oluşan diğer projesi, Soyak Siesta ise; peyzaj tasarımı Akdeniz kültürünü yansıtırken; enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları da; ısınma ve aydınlatma masrafları konusunda önemli avantajlar sağlıyor. Karşıyaka'da doğayla iç içe, konforlu ve huzurlu bir yaşam sunacak Soyak Siesta, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daire fırsatlarıyla, farklı yaşam tarzlarına hitap ediyor.

Peyzajda kullanılan kaktüs bahçeleri, palmiye, zeytin ağaçları, İzmir mimozası gibi renkli bitki örtüsü led teknolojinin kullanıldığı yeni nesil aydınlatma sisteminin uyumlu renkleriyle vurgulanıyor. Soyak Siesta terasındaki çim alan ise, sakinlerin güneşlenmesi ve sosyal kullanım amaçlı planlanıyor.

Projede planlanan ticaret merkezi sakinlere günlük ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar ise yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor.  Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Soyak Siesta'da yeni bir yaşama kavuşmak isteyenler için en uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.  Daireler 109.704 TL'den başlayan fiyatlar, 680 TL'den başlayan taksitlerle ve yalnızca %5 peş

Soyak Mavişehir, Bahar Şenliği ile renklendi…
Euro.Message madebycat ®