50. yılını kutlayan Soyak, İstanbul'da ödüllü Bahçeşehir'de, bahçeli evin huzurunu ve keyfini yaşamak isteyenlerin hayallerini, Soyak Bahçe&Bahçe ile gerçekleştiriyor. Dubleks ve tripleks bahçeli evler ile, lüks ve yeşil bambular içinde bir yaşamın kapıları açılıyor!

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde güven ve kalitenin temsilcisi, yüksek standartlı projelerin mimarı Soyak; Bahçeşehir'in merkezinde yeşil bambu bahçeleri ve lüks evleri ile; huzurlu, konforlu, modern, kaliteli ve ayrıcalıklı bir yaşam sunacak yeni projesi Soyak Bahçe&Bahçe'yi İstanbulluların beğenisine sundu. Soyak, yeni projesi Soyak Bahçe&Bahçe'nin lansmanını, 24 Haziran Cuma günü, Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen basın toplantısı ile aktardı.

Uzun yıllardır Soyak sakini olan bir ailenin canlandırıldığı, yeni nesil bahçe anlayışının da detaylı olarak anlatıldığı basın toplantısında; Soyak Holding CEO'su M.Emre Çamlıbel, yeni projelerini şu sözlerle tanıttı: "TOKİ ile hasılat paylaşımı modeli kapsamında gerçekleştirdiğimiz Soyak Bahçe&Bahçe'de, "Yeni Nesil Bahçe" anlayışını sunuyoruz. Her projemizde olduğu gibi günümüz yaşam koşullarının ihtiyacına uygun, şehir merkezinde yer alan, modern ve güvenlikli bir yaşamın yanı sıra; bu projemizde sakin ve huzurlu bir ortamda, romantik ve egzotik çizgiler taşıyan, hem herkesin sadece kendine ait lüks bir bahçesi olsun, hem de bakımı kolay olsun istedik. Buna "Yeni Nesil Bahçe" dedik. 50. Yılımızın ilk ayağında İzmir'de satışa çıkardığımız Soyak Mavişehir Optimus'tan sonra, 2. yeni projemiz Soyak Bahçe&Bahçe'yi, İstanbul Bahçeşehir'de ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için satışa sunduk. Bu sene içinde 3 yeni projemizi daha satışa çıkarmayı hedefliyoruz."

Kaliteyi temel alarak hareket eden ve öncü yatırımlara imza atan Soyak'ın 50.000m2 alan üzerine kurulu, 294 adet  bahçeli evden oluşan yeni projesi; dubleks ve tripleks bahçeli ev seçenekleri ile her zevke ve beğeniye hitap ediyor. Her eve özel "Yeni Nesil Bahçe"si, iki araçlık otoparkı, havuzlu sosyal tesisi, SPA'sı, fitness salonu, genç ve çocuk odaları ile Soyak Bahçe&Bahçe, lüksün, huzurun ve keyfin yeni adresi olarak sakinlerini bekliyor.

İstanbul Bahçeşehir'de Soyak konforu ve güveninin yeni temsilcisi Soyak Bahçe&Bahçe'de bahçe teraslı 3+1 dubleksler 402.000 TL'den, bahçeli 5+1 tripleksler 568.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Aralık 2013'te tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede, 120 aya kadar banka kredili, uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor.

Soyak Bahçe&Bahçe'de sizin de "Yeni Nesil" bahçeniz hazır!

Sakinlerine ankastre beyaz eşyalı olarak teslim edilecek, ayrıcalıklı lüks tasarıma sahip proje; kapalı otoparklar, yeşil bambu tasarımlı özel bahçeler, fitness salonu, yüzme havuzu, spa ve masaj odası, basketbol sahası ve çocuklara özel oyun odasının yanı sıra kafe, havuz bar ve çatı bar ile, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuluyor.

Soyak'ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı projede, 3 boyutlu çeşitli oyunların yer aldığı genç eğlence odası da dikkat çekiyor. 

Soyak Bahçe&Bahçe'de, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, intercom sistemi ve dairelere kadar getirilen fiber kablo imk¢nıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV hizmeti de bulunuyor.

Soyak Bahçe&Bahçe projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için; www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bahçeşehir'deki Soyak Bahçe&Bahçe satış ofisini hafta içi ve hafta sonu ziyaret edebilir,  Müşteri Hizmetleri 444 0 795 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

 

 

Soyak Bahçe&Bahçe'de bütün evler
Euro.Message madebycat ®