Soyak, müşterileri için kazandıran kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. 24 Mayıs'a kadar Soyak Siesta etaplarından daire satın alanlar, son model bir Audi A3 Sportback sahibi olma şansı yakalıyor.

Soyak, 24 Mayıs'a kadar Soyak Siesta'nın Energy, Blue ve Oxygen etaplarından daire satın alan müşterilerine, çekilişle son model bir Audi A3 Sportback otomobil kazanma fırsatı sunuyor.

Çekilişe, Soyak'ın İzmir'deki Mega Projesi Siesta'nın Oxygen, Blue veya Energy etaplarından konut satın alarak, kampanya süresince toplamda 50.000 TL ve katları tutarında ödeme gerçekleştiren müşteriler katılabiliyor. Dolayısıyla müşteriler her 50.000 TL için ayrı bir çekiliş hakkına sahip olabilecek.

Yapılacak çekiliş sonucunda, şanslı 1 Soyak müşterisi, 2015 Model AUDI A3 Sportback 1.4 Turbo FSI 125 HP model otomobil sahibi olacak.

Soyak'ın ayakları yerden kesen kampanyasında talihliyi belirleyecek çekiliş, 30 Mayıs'ta İzmir'deki Soyak Siesta Satış Ofisinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecek.

Kazanan talihliler 04.06.2015 tarihinden itibaren www.soyak.com.tr internet adresinden duyurulacak. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacak.

Siesta'da 365 gün tatil köyü yaşantısı…

İzmir'in mega projesi Siesta, 2.300 konuttan ve farklı etaplardan oluşuyor. Proje, benzersiz Körfez manzarası, havuzu, saunası, spa'sı, açık hava jakuzisi, spor alanlarıyla hayallerin ötesinde bir İzmir vaat ediyor. İzmir'de '365 gün tatil köyü' yaşantısı sunarak yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi olan Soyak Siesta'da tüm daireler ve ortak alanlarda, su ve enerji tasarrufu sağlayan malzemeler kullanılarak; daire sahiplerinin tasarruflu bir yaşama adım atmaları ve gelecek için yatırım yapmaları sağlanıyor.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için 7 gün 24 saat hizmet veren 444 0 795 numaralı Soyak Müşteri Hizmetlerini aramak yeterli.

facebook.com/soyakyapi
twitter.com/soyakyapi
Oturmak için Oxygen al, ayağın yerden kesilsin!
Euro.Message madebycat ®