Değişen hayat standartları ve sosyal yaşam alışkanlıklarını iyi analiz eden Soyak, Bahçe&Bahçe Projesi’yle bir yandan lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor, diğer yandan sakinlerini sosyal hayata katılmaya teşvik ediyor.

Büyük şehirlerde yaşayan birçoğumuz günlük yaşamın stresini akşamları, hafta sonları, ayaklarımızı uzatarak temiz havayı derin derin içimize çekeceğimiz bir ‘bahçe’de atabilmeyi isteriz, özleriz!

Yüksek standartlı, görkemli projelerin mimarı Soyak, şimdi, şehrin ortasında fakat bir o kadar şehirden uzak olma fırsatı sunan bir projeye imza atıyor. Bahçeşehir’in merkezinde, hangi katta olursa olsun mutlaka bir ‘bahçesi’ olan 294 konuttan oluşan Soyak Bahçe&Bahçe Projesi’yle 7’den 70’e herkesin huzur bulacağı sakin, doğayla özdeş bir yaşam vaat ediyor.

Her eve özel “Yeni Nesil Bahçe” konseptiyle gayrimenkul sektöründe fark yaratan Soyak Bahçe&Bahçe evleri, dubleks ve tripleks bahçeli ev seçenekleriyle çalışan gençlerden çocuklu ailelere, yeni evlilerden müzmin bekarlara kadar herkesin beğenisini kazanıyor. 

Hareketli bir sosyal yaşam başlıyor…
Projelerini geliştirirken değişen hayat standartları ve sosyal yaşam alışkanlıklarından beslenen Soyak, Bahçe&Bahçe Projesi ile sakinlerini bilgisayar başından kalkmaya ve sosyal hayatın içine katılmaya teşvik ediyor.

Sanal ortamın bağlayıcılığına ve ev ile iş yeri arasına sıkışmış hayatların monotonluğuna karşı alternatif yaşam alanları yaratan Soyak, havuzlu sosyal tesis, SPA, fitness salonu, yüzme havuzu, genç ve çocuk odaları, basketbol sahası, havuz barı, çatı barı ve kafesi gibi farklı zevklere hitap eden tesisleriyle sosyal hayata renk katıyor.

Bahçe’de sosyallik var!...
Euro.Message madebycat ®